strona główna
 

JAK STOSOWAĆ TANTUM ROSA

Lek TANTUM ROSA stosować można na dwa sposoby: do płukania pochwy (irygacji) oraz do zewnętrznych przemywań.

Płukanie pochwy - irygacja

Do płukania pochwy najlepiej użyjIRYGATORA TANTUM ROSA. Jest on bezpieczny, wykonany z elastycznego i gładkiego plastiku. Irygator możesz użyć wielokrotnie. Nie stanowi on kompletu z opakowaniem TANTUM ROSA.
Zaleca się używanie irygatora wyłącznie przez 1 osobę! Dziewczęta, które nie rozpoczęły życia seksualnego nie powinny stosować IRYGATORA TANTUM ROSA, gdyż jego użycie może spowodować przerwanie błony dziewiczej.
Wszystko o stosowaniu TANTUM ROSA w formie płukania pochwy (irygacji) oraz pełną informację o IRYGATORZE TANTUM ROSA znajdziesz wewnątrz opakowania lub na podstronie IRYGATOR TANTUM ROSA.

Irygację pochwy należy wykonywać 1-2 razy na dobę. Lekarz może zalecić inne dawkowanie.

Zewnętrzne przemywania

Roztworem TANTUM ROSA przemywaj intymne okolice od 1-2 razy dziennie.
Takiego typu przemywanie można stosować bezpiecznie w okresie wczesnego połogu, czyli bezpośrednio po porodzie. Lekarz zalecić może stosowanie TANTUM ROSA w leczeniu różnego typu podrażnień zewnętrznych narządów płciowych. TANTUM ROSA w formie zewnętrznych przemywań może być zalecane u dziewcząt i młodych kobiet. W razie wątpliwości, co do sposobu użycia należy skontaktować się z lekarzem ginekologiem.

NAPISZ DO NAS

NOTA PRAWNA

KONTAKT